YADONG grup lastik/plastik makine ile 40 yıl deneyim içinde profesyonel üreticisidir. 1976 ve eski adıyla No.3 kauçuk Makina fabrikasında kurulan. Ana ürünlerdir plaka gömlekler makine, iki rulo karıştırma Mill, Banbury Mikser, kauçuk yoğurucu, kauçuk Ekstruder, plastik kesme makinesi, kauçuk takvim, kauçuk Konveyör bant / güç iletim kemer üretim hattı, lastik makine ve ilgili ürünler.


YADONG grup kauçuk makineleri profesyonel üreticileri Çin'in üretim lisansı Bakanlığı tarafından verilen için ilk toplu firmasıdır. Biz ISO9002 uluslararası kalite standart sistem belgelendirme, CE Belgelendirme, Fransa BV uluslararası kalite sertifikası sistem belgelendirme geçti. Bu yüzden biz müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet garanti edemez.


Biz kendi ithalat ve ihracat 2002 yılından bu yana sağ olsun. Önde gelen Ürünlerimiz--dan bizim alıcı ve bizim hükümet birçok başarılar kazandı. Firmamız yüksek teknoloji işletmeler ve Çin'in güvenilir kurumsal olarak bizim hükümet tarafından derecelendirilmiş. Üstelik, iyi teknik işbirliği ile yerli ve yabancı profesyonel makineleri imalatı, yüksek kaliteli ekipmanları, farklı ülkeden müşterilerimiz için profesyonel teknik hizmet sağlayan ürün ve kalite standartları, düzeyini sürekli iyileştirilmesi var.


YADONG grup Merkez yalan Qingdao, Çin, birçok otoyol olduğu ve Qingdao liman, tren istasyonu ve Hava Limanı, yakın trafik çok uygundur bize hızlı sevkiyat farklı ülkeden müşterilerimiz için düzenleyebilirsiniz. Qingdao üretim üssü yanı sıra, biz bu yıl üretmek alanımızı genişleterek Kuzey & Güney, bizim müşteriye daha iyi hizmet vermek için içinde Dalian ve bizim ağır makine uzmanlaşmak ve gelişmiş ZheJiang Makina ve güç iletim kemer makine model. Ürünlerimiz de yurtiçi ve Avustralya, Brezilya, ABD, İngiltere, Fransa, Türkiye, Portekiz, İsrail, Tayland, Endonezya, Vietnam, vb gibi 40'tan fazla ülkeye ihraç satılıyor.


Biz içtenlikle firmamız ziyaret etmek için farklı ülkelerden müşteriler edilir. Bizim yüksek kaliteli makine ile profesyonel hizmet her zaman sağlamak için elimizden geleni yapacağız.