Kauçuk Karıştırma İçin Yüksek Performanslı İki Silindirli Karıştırma Makinesi Xk-450

I. KULLANIM:
Esas olarak ham kauçuğun plastikleştirilmesi, kauçuk malzemelerin karıştırılması, karışık kauçuğun ısınması ve tabakalara preslenmesi vb. Için kullanılır.

1. PLASTİK ETME.
2. FREZELEME / KARIŞTIRMA.
3. SICAK FREZELEME.
4. KAUÇUK BESLEME.
5. LAB İÇİN.

II. YAPISI.
Bu makine, RULO, BERING, ÇERÇEVE, CROSSBEAM vb. ANA BİLEŞENLER VE SÜRÜCÜ, RULO GA, GÜVENLİK CİHAZ VE FRENİNİ DÜZENLEMEK İÇİN CİHAZ, TEMPERATURELUBRICATOR'U KONTROL ETMEK İÇİN CİHAZ ...

III. ÇALIŞMA PRINCPLE
Sürtünmeden dolayı (farklı sürtünme) ve yapışma (tutarlı kuvvet) rolü, farklı hızlarda iki makaralı değirmen (rulo), göreceli rotasyon, kauçuk ruloya eklenir, silindir sıkıştırılır iki silindirin aralığına (silindir aralığı) çekilirken boşluktaki plastik malzeme, plastik malzemelerin işlenmesinin amacına ulaşmak için kuvvetle sıkıştırılır (kesilme) ve makaslama (makaslama) yapılır. Sarılı boşluk boşluklarından boşaltılır ("haddeleme"), iki silindir yüzey hızı ve bir silindirdeki iki silindir arasındaki dönüş sıcaklık farklılıkları, tekrar tekrar, karıştırma (öğütme) rolünü tamamlamak için kullanılır.

IV. SÜPÜRGE ÇALIŞMA SICAKLIĞI
Çalışma sıcaklığı rafineri makine işleme performansı dışında büyük bir etkiye sahip olun. Lastiğin mastırasyonunda, alt merdane sıcaklığı daha iyi mastication etkisine sahip olabilir. Doğal kauçuk, sıcak haddelenmeden önce paketlenmek kolaydır; karıştırma genellikle rulo sıcaklığı rulodan sonra 55-60 ° C, 50 ± 55 ° C'de kontrol edilmeden önce yapılır. Karıştırma ısısındaki sentetik kauçuk çoğunluğu, iki silindir sıcaklığı doğal kauçuğunkinden 5 ila 10 ° C daha düşük olmalı, oysa sentetik kauçuğun çoğunluğu rulo sıcaklığı rulodan daha düşük olmadan önce paketlenmek kolaydır sıcaklık.


18 Inch, 22 Inch Two Roll Mixing Mill for Rubber With Stock Blender  CE certificate.jpg