Kauçuk Conta Kesme Makinesi için Uluslararası Pazar Talebi


Talep artan kauçuk conta her türlü kesim için küresel pazar, teknik gereksinimler daha karmaşık, işletmelerin ürün geliştirme süreçlerini geliştirmek için teşvik etmek, farklı departmanların kadrosuna yönetim entegre proje ekip çalışması yürütmek için, iş geliştirmek için Verimlilik. Buna ek olarak, şirket ayrıca müşterilere sunmak için çeşitli IT sistemlerini eksiksiz bir pakete entegre etmek istiyor. Kauçuk conta makine ithalat ve ihracat açığı kesme için Yerli makine aletleri sanayi, esas ürün teknolojisi yenilik güveniyor. Çin makine aleti ürünleri ithalat ve ihracat açığı her geçen yıl arttı. Açığı daraltmak, ürünlerin pazar payını genişletmek, takım tezgahlarının ve ekipmanların yeniden canlandırılması kaçınılmaz bir süreçtir.

Araştırmalar, işleme hassasiyeti (% 25.2), güvenilirlik (% 18.8), iç elektrik, pnömatik, kontrol ve diğer konfigürasyon (% 16.5) olmak üzere yerli ve yabancı kauçuk conta kesme makinası arasındaki boşluğun temel olarak üç yönden yansımadığını göstermektedir. Çin'in takım tezgahı endüstrisinin ölçeği dünyada birincil olmakla birlikte, ancak genel olarak, büyük bir boşluğa da sahip olsak da, yakalamak için adım adım attığımız halde, güçlü bir imalat ülkesine ulaşmak için Çin'in devam etmesi gereken adımlar var. Endüstriyel yapıyı bağımsız yeniliklere göre ayarlayın. Çin'in kauçuk conta kesme makinesi endüstrisinin büyümesini sürdürmeye ve dünyanın en büyük makine tezgahı imalatı haline geldiğini gözlemliyor.

Ülkemizin iyi bir sanayi zinciri olmasına ve üst düzey takım tezgahı ürünlerindeki mükemmelliğin olmamasına rağmen halen dünyanın en büyük tezgah ithalatçısı halen üst düzey takım tezgahları ağırlıklı olarak ithal edilmektedir. Bunların arasında, alıcının dikkatini çektiği sondaj hala yüksek, tezgahlı ürün listesinde ilk sırayı alanların% 28'i bulunuyor. Dikkat çekici bir sıcağın hareketsiz olması, arama sıralamasında ikinci endişe% 23 derece ile son derece sıkıcı bir makine. Punch, torna, freze makinesi% 17 ve% 16 ayının ortasında kabaca aynı olacaktı, endişe derecesi Arama Sıralaması üç ya da dört sırada yer aldı. Çeşitli politikalarla büyük ölçüde makine tezgahı işletmelerinin gelişimini teşvik ettiler ve krizde sürekli gelişimin gelişmesini teşvik ederken, Çin'in kauçuk contası makine endüstrisini keserek kalkınma için iyi fırsatlar getirdi. Boşluğun daraltılmasıyla, belki de makine aleti endüstrisinin gelişiminin gelecekteki gelişimini bekliyoruz. Satışlar iki katına çıktığında bu olumlu politika ortamında zorlanacağız.