Lastik conta uygulanması


Lastik conta:

Lastik conta ile yağ, asit, soğuk ve ısı, Anti-aging özellikleri, doğrudan kesebilir contalar, yaygın olarak kullanılan ilaç, elektronik, kimyasallar, antistatik, çeşitli şekiller içine yangın geciktirici, gıda ve diğer sanayi.

17249283682566.jpg

İlgili ürünler ve uygulamalar:

Lastik conta metal flanş veya diğer bağlantı mühür iki sabit yüzeyler arasında Lastik conta bilinen sayfası şeklinde kauçuk ürünler arasında. Yapılabilir kalıplama tarafından sertleştirilmiş film de kullanılabilir. Yaygın olarak makine ve donanımları, sızdırmazlık, ve benzeri yastıklama pedi üzerinden çeşitli kullanılabilir.


Buna ek olarak, yaygın olarak kullanılan kauçuk contalar arehers: lastik düz RONDELALAR, kauçuk O-halkaları, plastik düz RONDELALAR, politetrafloroetilin contalar, asbest kauçuk contalar, metal düz RONDELALAR, metal şeklinde pullar, metal RONDELALAR, sarma contalar ve benzeri.


(1) lastik düz rondelalar: kolay deformasyon, basınç, sıcaklık dayanımı ama çaba zaman zavallı, basınç sadece alçak basınç, sıcaklık yüksek yer değil. Doğal kauçuk bir belirli asit vardır ve alkali direnci, sıcaklık kullanımını 60 ℃ aşmaması gerekir; Kloropren lastik direnci asit ve alkali, sıcaklık 80 ℃ kullanımı da olabilir;  Nitril kauçuk yağı, 80 ℃ için kullanılabilir; Flor kauçuk korozyon direnci çok iyi sıcaklık performans da daha güçlü olduğunu genel kauçuk 150 ℃ ortamda kullanılabilir.

(2) kauçuk conta sızdırmazlık: kesit şekli yuvarlak, orada bir Self sıkılaştırılması belirli etkisi, mühürleme etkisi düz yıkama iyidir, sıkma gücü daha küçüktür.

Malzeme açısından bakıldığında, ana Ürünler lastik pedi vardır: silikon yastık, Nitril kauçuk pad, Flor lastik pedi, diğer kauçuk kablolar. Lastik conta ile yağ, asit, soğuk ve ısı, Anti-aging özellikleri, doğrudan kesebilir contalar, yaygın olarak kullanılan ilaç, elektronik, kimyasallar, antistatik, çeşitli şekiller içine yangın geciktirici, gıda ve diğer sanayi.

1332652203.JPG

Silikon kauçuk:

Yüksek olarak yüksek dayanıklıdır ve sıcaklık performans,-70 ℃ - +260 ℃ Sıcaklık aralığı termomekanik mühür conta esneklik, ozon koruması, hava direnci, en iyi şekilde kullanılması gerektiğini korumak için düşük. Non-toksik izolasyon, yalıtım ürünleri ve tıbbi ürünler üretebilir.  Su geçirmez, alev geciktirici, yüksek sıcaklık, iletken, aşınma, yağ ve makine, elektronik, sıhhi tesisat ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılan diğer mükemmel performans ile aynı zamanda.

Nitril kauçuk:

NBR (Nitril-bütadien kauçuk) bütadiyen ve akrilonitril emülsiyon kopolimerizasyona tarafından yapılmış bir polimerdir ve onun kusursuz yağ koruması bilinir, ama aynı zamanda iyi aşınma direnci, direnç ve hava geçirmezlik yaşlanma vardır. Ve böylece çok kullanılan kauçuk sektöründe.


fluororubber:

Yüksek sıcaklık dayanımı ile-20 ℃ - 200 ℃ çevre, güçlü oksidanlar, yağ, asit ve alkali dayanıklı olabilir.  Petrol, kimya, havacılık, uzay ve diğer bölümleri genellikle kullanılır.

diğer:

Neopren, doğal kauçuk, EPDM kauçuk, akrilik yapışkan ve diğer özel. Yağ, asit, alkali, giyim, yüksek, düşük sıcaklık ve diğer özellikleri.


Kauçuk conta uygulaması:


1b52b1e10223eaf54e09f098d721b936_副本.jpg   

Lastik conta otomotiv, elektronik, kimya, antistatik, yangın geciktirici, gıda, makine ve ekipman sanayi, her türlü oynayabilirsiniz bir yastık, sızdırmazlık, ve benzeri yastıklama yaygın olarak kullanılır.