İki silindir karıştırma değirmen 22 inç için motosiklet lastik sanayi - YADONG MAKİNA GRUBU

İki makine karıştırma rolleropen. Plastik karıştırma, üretmek için kullanılan lastik fabrikası mix veya rulo maruz-tipi karıştırma Makinası emmek.


İki manen içi boş rulo veya rulo rulo işleci tarafında çağrılmadan önce aparatı sondaj karşı döner hareket edebilir el ile veya elektrik işlemi düzey arası öncesi ve sonrası, iletim gereksinimlerini karşılamak için rulo aralığını ayarlamak için ana bileşenleridir; sonra rulo sabit ve ileri geri hareket edemez. İki rulo boyutu genellikle aynıdır, her biri farklı hızlarda göreli döndürme, ham lastik veya kauçuk silindir döndürme iki güçlü kesme mastikasyon veya amaçları karıştırma elde etmek için rulo boşluğu tutulmuştu. Açık değirmen de plastik işleme ve diğer sektörlerde kullanılır.


Açık değirmen için kısa açık-zinciri presler, Plastik Fabrikası, insanlar iki rulo makine aramak için kullanılır. Açık değirmen plastik ürünleri üretimi önceki uygulama ekipman karıştırma bir plastik bitki. Takvim üretim hattı, takvim önce açık değirmen sonra Mikser, yoğrulur, karışık hammadde rolü plastize, şişirme plastik rafine bir karışık takvim takvim sağlamak için tek tip plastik melt. İşlev doğrudan karıştırma kablo malzemelerin üretim toz malzeme rafine erime ve o zaman sıkıştırma ile bu kesici ve granül oyulmuş levha içine kalıplanmış içine kalıplanmış iyi bir karışım formüle. Kat deri üretim hattı, plastik Tekdüzen astar Burkina deri doğrudan karıştırma olabilir. Ama aynı zamanda mill de kullanılan plastik film (levha) geri dönüşüm ve plastik yeniden rafine sistemi geri.


Üretimi nispeten kolay, işlem kavramak kolay, yaygın olarak kullanılan plastik ürünleri iş kolay bakım sökme, bu nedenle, açık değirmen yapısı basittir. Downside büyük fiziksel zorlama yüksek ortam sıcaklıklarda çalışma işçi el yoğurma dönüm yoğurma malzeme gerektirir, el yoğrulur plastik flip ise frekans hammadde karıştırma kalitesini daha fazla etkili chip.